Klient: Potrefená Husa
Datum realizace: 2016

Síť oblíbených restaurací Potrefená Husa vzniká pod hlavičkou společnosti Staropramen po celé střední Evropě. Zakládají si na čerstvých surovinách, širokém výběru točených piv, příjemné obsluze a moderním interiéru. V něm vás na první pohled zaujmou pivní knihovny na stěnách a dominantní barový pult u hlavního vchodu. V celém prostoru vládne příjemná atmosféra podtržená ambientním osvětlením a hojně použitým dekorem dřeva.

Vinylová podlaha v dekoru dřeva na place

Na podlahu vyvýšeného sezení pro hosty a do 2 menších salónků byla zvolená zátěžová vinylová podlaha v dekoru dřeva Expona Commercial od německého výrobce Objectflor. Podlaha ve tvaru lamel má jemnou embosovanou povrchovou strukturu, která věrně imituje dřevo. Podlahová krytina byla vybírána s ohledem na vysoký stupeň zátěže v restauračním podniku, vinyl Expona Commercial splňuje třídu zátěže 42, tedy vysokou zátěž v komerčních a střední zátěž v průmyslových prostorech, je tak odolná proti otěru a má dlouhou životnost. Navíc se snadno udržuje, což je při každodenním úklidu velkým benefitem.

Protiskluzová vinylová podlaha v zázemí

Za barový pult byla kvůli bezpečnosti vybrána speciální vinylová podlaha s protiskluzovou úpravou Polysafe Standard PUR v neutrální šedé barvě rovněž od dodavatele Objectflor. Díky silné polyuretanové vrstvě je podlaha vysoce odolná a snadno udržovatelná. Protiskluzové vlastnosti zajišťují bezpečí personálu restaurace na každém kroku.