Klient: Auta Super
Rok: 2020
Foto: BOCA Group

Místo, kde se prodávají auta (ať už sporťáky, offroady či luxusní limuzíny), klade pochopitelně na podlahy a povrchy zcela specifické nároky. Kombinace těchto nároků s požadavky na reprezentativní design je pak speciální disciplínou, s níž máme dlouholeté zkušenosti a pokaždé ji vítáme jako impuls k posouvání našich limitů. 

Bylo jasné, že krytiny v Autech Super musíme pojmout nějak “jinak” - klíčem v tomto případě byl tradiční materiál v netradičním použití. Vinylové podlahy Expona se uplatnily hned v několika designech - přírodní dub, kamenná dlažba a hliníkové pláty. Instalace podlah se týkala nejen kanceláří a zázemí, ale i samotného automobilového showroomu a dalších frekventovaných prostor.

60 m2 vinylových dílců se lepilo na stěny, konkrétně design dřevěných lamel. 

Velkou výzvou bylo schodiště - na prefabrikované betonové schody bylo potřeba nainstalovat vinylové dílce, což při zkosených schodových hranách nebylo vůbec snadné. Nakonec jsme však vymysleli řešení se speciálními kovovými lištami, které dokonale splnilo svůj účel k naší i zákazníkově spokojenosti.