O společnosti Girloon

Německá společnost Girloon, specialista na výrobu vysoce kvalitních tkaných a všívaných koberců se na trhu pohybuje již více než 50 let. Kreativita ve spojení s dlouholetými zkušenostmi, doplněná nejmodernějšími technologiemi pro výrobu koberců, dělá ze společnosti Girloon jednoho z předních výrobců koberců v regionu. S německou precizností vyrábějí tkané a všívané koberce vynikající kvality, určené jak do rezidenčních, tak i do komerčních prostor.

Sortiment společnosti

Zátěžové koberce do komerčních prostor jsou odolné, vhodné do prostředí se střední až vysokou zátěží. Společnost Girloon opatřuje své zátěžové koberce rubovou úpravou easyTex. Její jednoduchá, praktická a funkční struktura poskytuje koberci výbornou rozměrovou stabilitu a snadnou instalaci, tím, že jej umožňuje pokládat bez celoplošného lepení. Mezi zátěžovými koberci Girloon najdete jak všívané, tak i tkané koberce. Vyznačují se kvalitním zpracováním, elegantním vzhledem a vysokou hustotou vlasu. V nabídce společnosti najdete role i dílce v provedení ModulArt.

Rovněž bytové koberce nabízí společnost Girloon tkané či všívané. Splňují vysoké estetické i funkční nároky kladené na bytové koberce. Mají výborné tepelně i akusticky izolační vlastnosti, jsou protiskluzové, dobře odolávají běžnému znečištění a jsou velmi elegantní na pohled a příjemné na dotek. Bytové koberce Girloon jsou k dostání v rolích nebo v systému dílců ModulArt.

Systém ModulArt, zahrnující kolekci zátěžových i bytových koberců Girloon, pracuje s kobercovými dílci ve tvaru obdélníku o rozměru 100 x 25 cm. Dílce jsou vyráběny v širokém spektru povrchů, barev a struktur. Dohromady se dají libovolně kombinovat. Při pokládce kobercových dílců ModulArt oceníte paletu 72 barev a mnoha struktur. Vložením různě barevných dílců lze interiér neotřele oživit. Pomocí různých barev a struktur je možné v prostoru definovat určité plochy, opticky rozdělit velký prostor, vyznačit hlavní komunikační trasy nebo využít jejich potenciál k ozvláštnění prostoru a vytvoření dynamického efektu. Pokládají se bez nutnosti celoplošného lepení. Jejich výhodou je snadná výměna jakéhokoli dílce při lokálním znečištění či poničení.

Individuální design

Vedle ucelené kolekce zátěžových a bytových koberců nabízí společnost Girloon zároveň individuální řešení výroby koberců podle vašeho návrhu. Již od 100 m2 je možné vyrobit libovolný vzor, který bude na koberec přenesen počítačově řízeným tiskem. Ten dovoluje na koberec natisknout jakýkoli tvar s velmi vysokou přesností a ostrostí tisku s hustotou 1 000 000 bodů na 1 m2.

Ocenění

Všechny koberce společnosti Girloon nesou ocenění “Blue Angel” neboli Modrý Anděl, dokládající, že jsou při jejich výrobě splňovány vysoké ekologické standardy.