Klient: Scott.Weber Workspace
Rok: 2023
Foto: BOCA

Společnost Scott.Weber Workspace nabízí ve svých co-workingových centrech nejen flexibilní pracovní prostředí, ale například i zasedací a eventové prostory různých velikostí pro pořádání akcí, plně vybavené podcastové studio k pronajmutí nebo virtuální sídlo pro vaši firmu.

Místo, kde se práce stane zážitkem - to je hlavní motto společnosti a znamená mimo jiné i závazek k vytvoření jedinečného pracovního prostředí, kam lidé rádi chodí a rádi se vracejí. Kanceláře na Praze 3 umístěné přímo v OC Flora takovým místem bezesporu jsou - a to i díky krásnému interiéru, k němž jsme svým dílem, tedy kvalitními podlahami, přispěli i my.

Tkaný vinyl na podlahu

Hned u vstupu v místech, kde se nachází recepce, je položen tkaný vinyl Fitnice Pobo ve světle kávové barvě Trigo, která dokonale ladí se zbytkem interiéru. Ten je celý navržený v jemných přírodních odstínech doplněných zelenými rostlinami. 

Celkem jsme dodali 185 m2 tkaného vinylu na podlahy. 

Tento netradiční materiál byl do vstupní haly vybrán pro svou vysokou odolnost (s třídou zátěže 33, což odpovídá vysoké zátěži v komerčních prostorech), snadnou údržbu a zajímavý neokoukaný design. Tkaný vinyl je také jako podlaha příjemnější na došlap než jiné typy tvrdých podlah. 

Tkaný vinyl v online katalogu BOCA 

Zátěžové kobercové čtverce

Druhým dodávaným materiálem pak byly zátěžové koberce Object Carpet FGI Velours z kolekce Forum for Great Ideas v designu Mikk. Tato speciální kolekce zátěžových koberců obsahuje 18 designů vždy ve 4 barvách a 4 kvalitách. I tyto kobercové čtverce splňují nároky na vysoce frekventovaný pohyb osob a jsou tedy vhodné jako podlahy do kanceláří a dalších podobných prostor. 

Celkem jsme těchto designových koberců dodali 215 m2.

Kobercové čtverce v online katalogu BOCA