Pomáháme architektům a jejich klientům zvládnout vše kolem materiálů a povrchů pro rezidenční a komerční interiéry. Od návrhu přes výběr správných produktů a instalaci až po následnou péči.

Podlahy a povrchy pro výjimečné interiéry

Kombinujte materiály a barvy bez omezení

V naší nabídce najdete přes tisíc druhů různých materiálů, barev a vzorů. To je dost kombinací pro realizaci jakékoli vaší představy o dokonalém interiéru.

Inspirace & inovace

Eventové koberce a dekorační látky Pointex

Tkaniny a koberce pro jednorázová použití jsou specifickou kategorií, která se vymyká běžnému sortimentu. My nabízíme produkty od italské společnosti Pointex, které kromě skvělého poměru cena/výkon mají i vysokou míru customizace.

Kam se hodí akustická podlaha?

Nová generace samoležících vinylových podlah má jméno Expona SimpLay 19dB a představuje akustickou variantu ke klasické vinylové podlaze SimpLay. Řešení odhlučnění a zvukové izolace se hodí v nejrůznějších typech prostor.

Nové logo, nový web... a co chystáme dál

Máme zbrusu nové webové stránky, ale to není zdaleka všechno. Spuštění nového webu a naše nové logo jsou jen prvními z řady novinek, které pro vás v blízké budoucnosti chystáme.

Stěrka místo dlažby do koupelny

Pokud už jste alespoň jednou za život absolvovali čištění spár mezi dlažbou v koupelně, sami dobře víte, jak úmorná je to činnost. Navíc je více než jisté, že to nebylo naposled – spáry se časem opět zanesou a bude potřeba je znova vyčistit.

Nové designové koberce s výraznou grafikou

Trendem dneška je bezesporu customizace a individuální přizpůsobování produktů na míru přáním zákazníků. Kolekce koberců FORUM FOR GREAT IDEAS jde tomuto trendu výrazně naproti.

Venkovní koberce na balkóny a terasy

Léto je tady a s ním i náš častější pobyt venku, v otevřených prostorách. Nemalou měrou k tomu přispěla i koronovirová karanténa, kdy jsme se co nejvíce zdržovali doma, a tak si teď s chutí dopřejeme posezení na čerstvém vzduchu.

Reference

Jsme rádi součástí velkých věcí. Prohlédněte si naši práci a nechte se inspirovat dokončenými projekty našich klientů.

Prohlédnout reference

Boca reference

Pořád nás baví objevovat nové možnosti

Jak souvisí naše začátky s největším kobercem na světě? Proč dnes naše rodinná firma zastupuje tři desítky předních světových značek všech druhů povrchů? A jaké zkušenosti můžeme nabídnout při realizaci vašich projektů? Seznamte se s naším příběhem.

Víc o nás

Kontaktujte nás