Zvládneme vše kolem materiálů a povrchů pro rezidenční i komerční interiéry. Od návrhu přes výběr správných produktů a instalaci až po následnou péči. Kompletní servis pro architekty, designéry i koncové zákazníky.

Podlahy a povrchy pro výjimečné interiéry

Kombinujte materiály a barvy podle vašich představ

V naší nabídce najdete přes tisíc druhů různých materiálů, barev a vzorů. To je dost kombinací pro realizaci jakékoli vaší představy o dokonalém interiéru.

Více

Inspirace & inovace

Digitálně tištěné koberce s motivem na přání

Chcete-li si z jakéhokoliv důvodu pořídit koberec s vlastním motivem coby originální doplněk interiéru, máte dvě možnosti - individuální design si můžete nechat utkat nebo natisknout. My se tentokrát podíváme na variantu potisku.

Jaký je rozdíl mezi heterogenní a homogenní vinylovou podlahou?

Pokud už jste někdy narazili na pojmy heterogenní a homogenní podlaha, a nevěděli si s nimi rady, máme pro vás vysvětlení. Každá z nich má totiž trochu jiné vlastnosti a využití, a podle toho by se s nimi mělo i zacházet.

Přírodní lněné koberce, které vydrží téměř věčně

Belgická rodinná firma Jos Vanneste má se zpracováním lnu bohaté zkušenosti. Po čtyři generace se zabývá výrobou lněných koberců té nejvyšší kvality. Pod značkou Secrets of Linen je prodává do celého světa a prohlédnout či rovnou koupit si je můžete i u nás v showroomu.

Kobercové čtverce ZigZag s laserem řezanými okraji

Kobercové dílce ZigZag jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší zubatými okraji, díky kterým na sebe vedlejší dílce dokonale navazují. Výsledným efektem je pak vzhled celoplošného koberce s benefity kobercových dílců.

Zátěžové kobercové čtverce za výhodné ceny

Kobercové čtverce jsou skvělým řešením do míst s vyšší zátěží, jako jsou třeba hotely, restaurace, kanceláře a další komerční prostory. Kolekce koberců The Graphic Tile má všechny potřebné vlastnosti pro takové použití, a k tomu dobrý poměr cena/výkon.

Kusové koberce z přírodních materiálů

Přírodní materiály snad nikdy nevyjdou z módy – a co se týče podlah, nejčastěji se používají právě na kusové koberce. U nás je možné vybrat si téměř jakýkoliv materiál z našeho sortimentu a my vám z něj vyrobíme kusový koberec dle vašeho přání.

Reference

Jsme rádi součástí velkých věcí. Prohlédněte si naši práci a nechte se inspirovat dokončenými projekty našich klientů.

Prohlédnout reference

Boca reference

Pořád nás baví objevovat nové možnosti

Jak souvisí naše začátky s největším kobercem na světě? Proč dnes naše rodinná firma zastupuje tři desítky předních světových značek všech druhů povrchů? A jaké zkušenosti můžeme nabídnout při realizaci vašich projektů? Seznamte se s naším příběhem.

Víc o nás

Kontaktujte nás