Zvládneme vše kolem materiálů a povrchů pro rezidenční i komerční interiéry. Od návrhu přes výběr správných produktů a instalaci až po následnou péči. Kompletní servis pro architekty, designéry i koncové zákazníky.

Podlahy a povrchy pro výjimečné interiéry

Kombinujte materiály a barvy podle vašich představ

V naší nabídce najdete přes tisíc druhů různých materiálů, barev a vzorů. To je dost kombinací pro realizaci jakékoli vaší představy o dokonalém interiéru.

Více

Inspirace & inovace

Kobercové čtverce ZigZag s laserem řezanými okraji

Kobercové dílce ZigZag jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší zubatými okraji, díky kterým na sebe vedlejší dílce dokonale navazují. Výsledným efektem je pak vzhled celoplošného koberce s benefity kobercových dílců.

Zátěžové kobercové čtverce za výhodné ceny

Kobercové čtverce jsou skvělým řešením do míst s vyšší zátěží, jako jsou třeba hotely, restaurace, kanceláře a další komerční prostory. Kolekce koberců The Graphic Tile má všechny potřebné vlastnosti pro takové použití, a k tomu dobrý poměr cena/výkon.

Kusové koberce z přírodních materiálů

Přírodní materiály snad nikdy nevyjdou z módy – a co se týče podlah, nejčastěji se používají právě na kusové koberce. U nás je možné vybrat si téměř jakýkoliv materiál z našeho sortimentu a my vám z něj vyrobíme kusový koberec dle vašeho přání.

Rohože a čisticí zóny nepodceňujte - pomáhají vytvářet první dojem

O tom, že u každých vchodových dveří by měla být nainstalována čisticí rohož či zóna ideálně v délce několika kroků, už jsme psali mockrát. Kromě praktické funkce, která je očividná, však není radno podceňovat ani estetické hledisko.

TEXRA - kobercové čtverce s organickým designem

Zátěžové kobercové čtverce jsou v našem sortimentu dlouhodobě oblíbenou podlahovinou do komerčního i veřejnoprávního sektoru - proto když se objeví na trhu nějaké s výraznějším designem a navíc ještě s oceněním Red Dot Awards, je úspěch u zákazníků prakticky zaručen.

Akustické panely Tacet s designem Moniky Armani

Akustické panely Tacet navržené italskou designérkou Monicou Armani zaujmou na první pohled. S elegantními tvary a většími rozměry tyto panely nejen zlepšují akustickou kvalitu prostoru, ale také danému prostoru poskytují téměř uměleckou přidanou hodnotu.

Reference

Jsme rádi součástí velkých věcí. Prohlédněte si naši práci a nechte se inspirovat dokončenými projekty našich klientů.

Prohlédnout reference

Boca reference

Pořád nás baví objevovat nové možnosti

Jak souvisí naše začátky s největším kobercem na světě? Proč dnes naše rodinná firma zastupuje tři desítky předních světových značek všech druhů povrchů? A jaké zkušenosti můžeme nabídnout při realizaci vašich projektů? Seznamte se s naším příběhem.

Víc o nás

Kontaktujte nás