Pomáháme architektům a jejich klientům zvládnout vše kolem materiálů a povrchů pro rezidenční a komerční interiéry. Od návrhu přes výběr správných produktů a instalaci až po následnou péči.

Podlahy a povrchy pro výjimečné interiéry

Kombinujte materiály a barvy podle vašich představ

V naší nabídce najdete přes tisíc druhů různých materiálů, barev a vzorů. To je dost kombinací pro realizaci jakékoli vaší představy o dokonalém interiéru.

Více

Inspirace & inovace

Dřevěná podlaha - oblíbená klasika v interiéru

Dřevěná podlaha je bezesporu klasika – ať už jde o vzhled nebo o její užitné vlastnosti, které z ní dělají velmi příjemný podlahový materiál oblíbený snad už po celá staletí. V současné době se opět dostává do popředí zájmu.

Stěrky jako rezavá ocel nebo měděný plát

Designové stěrky s imitací kovových povrchů (zinek, mosaz, měď a další) jsou relativně novou možností, jak mohou architekti a designéři dotvářet interiéry i exteriéry k obrazu svému.

Přírodní sisalové koberce Tasibel

Sisalové koberce jsou pro svůj typický vzhled a příjemné užitné vlastnosti oblíbenou podlahovou krytinou po celém světě. U nás najdete sisalové koberce především od belgické značky Tasibel, která se jejich výrobě věnuje už bezmála 100 let.

Kaučukové podlahy Artigo – krásné i funkční

Přírodní materiály jsou již nějakou dobu v interiérovém designu na vzestupu, a kaučuk bezesporu patří v této oblasti mezi stálice. Jako podlahová krytina se mezi architekty a designéry těší zcela zasloužené oblibě.

Odolné podlahy z tkaného vinylu Fitnice

Tkaný vinyl je vskutku moderním materiálem, který architekti a interiéroví designéři čím dál častěji používají do návrhů interiérů i exteriérů. Je odolný, snadno se udržuje, má velmi neotřelý design a obrovské možnosti kombinování a úprav dle přání investora.

Kolekce designových koberců pro každý prostor

Kolekce koberců Object Carpet x Ippolito Fleitz se nese v duchu designových experimentů – celkem 111 barevných variant v různých materiálech lze mezi sebou kombinovat a libovolně tak dotvářet interiéry dle představ architekta.

Reference

Jsme rádi součástí velkých věcí. Prohlédněte si naši práci a nechte se inspirovat dokončenými projekty našich klientů.

Prohlédnout reference

Boca reference

Pořád nás baví objevovat nové možnosti

Jak souvisí naše začátky s největším kobercem na světě? Proč dnes naše rodinná firma zastupuje tři desítky předních světových značek všech druhů povrchů? A jaké zkušenosti můžeme nabídnout při realizaci vašich projektů? Seznamte se s naším příběhem.

Víc o nás

Kontaktujte nás