Pomáháme architektům a jejich klientům zvládnout vše kolem materiálů a povrchů pro rezidenční a komerční interiéry. Od návrhu přes výběr správných produktů a instalaci až po následnou péči.

Podlahy a povrchy pro výjimečné interiéry

Kombinujte materiály a barvy bez omezení

V naší nabídce najdete přes tisíc druhů různých materiálů, barev a vzorů. To je dost kombinací pro realizaci jakékoli vaší představy o dokonalém interiéru.

Inspirace & inovace

Kolekce designových koberců pro každý prostor

Kolekce koberců Object Carpet x Ippolito Fleitz se nese v duchu designových experimentů – celkem 111 barevných variant v různých materiálech lze mezi sebou kombinovat a libovolně tak dotvářet interiéry dle představ architekta.

Expona SimpLay - vinylová podlaha, která drží bez lepení

Vinylová podlaha Expona SimpLay německé značky Objectflor je zcela unikátním typem samoležící podlahové krytiny, jejíž hlavní předností je snadná a rychlá instalace. K podkladu se totiž nemusí napevno přidělávat, drží i bez lepidla či fixace.

Venkovní koberce na balkóny a terasy

Jaké koberce se hodí do nekrytých prostor, které jsou vystaveny nepřízni počasí, na to se podíváme v tomto článku. V případě venkovních koberců jde o samostatnou kategorii, která má svá specifika… a nemusíte se bát, že byste snad měli malý výběr.

Čisticí prostředky James na koberce a podlahové krytiny

Aby portfolio našich služeb bylo kompletní, přidali jsme do sortimentu i prostředky pro péči a údržbu podlahových krytin, které sami používáme. Značka James je pro nás zárukou kvality, kterou máme osobně vyzkoušenou a víme, že funguje.

Luxusní ručně vyráběné koberce ITC

Pod slovem "luxusní" se v případě holandských koberců ITC skrývá sortiment kusových i celoplošných koberců vyráběných převážně ručně a z nejrůznějších přírodních materiálů. Kvalita a design je zde zkrátka na prvním místě.

Eventové koberce a dekorační látky Pointex

Tkaniny a koberce pro jednorázová použití jsou specifickou kategorií, která se vymyká běžnému sortimentu. My nabízíme produkty od italské společnosti Pointex, které kromě skvělého poměru cena/výkon mají i vysokou míru customizace.

Reference

Jsme rádi součástí velkých věcí. Prohlédněte si naši práci a nechte se inspirovat dokončenými projekty našich klientů.

Prohlédnout reference

Boca reference

Pořád nás baví objevovat nové možnosti

Jak souvisí naše začátky s největším kobercem na světě? Proč dnes naše rodinná firma zastupuje tři desítky předních světových značek všech druhů povrchů? A jaké zkušenosti můžeme nabídnout při realizaci vašich projektů? Seznamte se s naším příběhem.

Víc o nás

Kontaktujte nás