Zvládneme vše kolem materiálů a povrchů pro rezidenční i komerční interiéry. Od návrhu přes výběr správných produktů a instalaci až po následnou péči. Kompletní servis pro architekty, designéry i koncové zákazníky.

Podlahy a povrchy pro výjimečné interiéry

Kombinujte materiály a barvy podle vašich představ

V naší nabídce najdete přes tisíc druhů různých materiálů, barev a vzorů. To je dost kombinací pro realizaci jakékoli vaší představy o dokonalém interiéru.

Více

Inspirace & inovace

Kobercové čtverce Modulyss – nekonečné designové možnosti

Podlahy do kanceláří, hotelů nebo škol – to je typické použití kobercových čtverců vyznačujících se vysokou odolností, snadnou vyměnitelností a v případě značky Modulyss i zajímavými designovými možnostmi.

Přírodní kaučukové podlahy Artigo

Kaučukové neboli pryžové podlahy patří k nejodolnějším podlahovým krytinám vůbec, splňují ty nejvyšší zátěžové třídy, jsou nenáročné na údržbu a navíc jsou prostě krásné. Pro tyto i další jejich užitné vlastnosti je architekti i designéři milují...

Vlněné koberce Best Wool Carpets - kvalita v mnoha barvách a strukturách

Koberce z přírodních materiálů jsou v našem sortimentu stálicí, která nikdy nevychází z módy. Vlněné koberce patří mezi nimi k těm nejpopulárnějším a to plným právem - jsou odolné, vhodné i pro alergiky, zlepšují akustiku... a je toho mnohem víc.

Nové typy čisticích rohoží v našem sortimentu

V naší čerstvě rozšířené nabídce rohoží nyní najdete i typy, které jsme dříve neměli - rohože protiúnavové, rohože z nitrilové gumy, speciální propustné rohože do sprch a šaten, modulární systémy čisticích rohoží a další.

Nová barevná kolekce tkaného vinylu Fitnice

Náš klasický materiál v nové podobě - to je úplně čerstvá kolekce Tessitura z dílen italského výrobce Vertisol, jehož tkaný vinyl značky Fitnice exkluzivně dodáváme na český trh už déle než 10 let.

Zátěžové kobercové čtverce Burmatex z Velké Británie

Administrativní projekty patří v našem portfoliu k velmi častým zakázkám... a právě v rámci kancelářských prostor nacházejí svá uplatnění kobercové čtverce (případně jiné dílce) Burmatex. Důvodem je jejich vysoká odolnost, snadná výměna dílů i nabízená barevná paleta.

Reference

Jsme rádi součástí velkých věcí. Prohlédněte si naši práci a nechte se inspirovat dokončenými projekty našich klientů.

Prohlédnout reference

Boca reference

Pořád nás baví objevovat nové možnosti

Jak souvisí naše začátky s největším kobercem na světě? Proč dnes naše rodinná firma zastupuje tři desítky předních světových značek všech druhů povrchů? A jaké zkušenosti můžeme nabídnout při realizaci vašich projektů? Seznamte se s naším příběhem.

Víc o nás

Kontaktujte nás