Zvládneme vše kolem materiálů a povrchů pro rezidenční i komerční interiéry. Od návrhu přes výběr správných produktů a instalaci až po následnou péči. Kompletní servis pro architekty, designéry i koncové zákazníky.

Podlahy a povrchy pro výjimečné interiéry

Kombinujte materiály a barvy podle vašich představ

V naší nabídce najdete přes tisíc druhů různých materiálů, barev a vzorů. To je dost kombinací pro realizaci jakékoli vaší představy o dokonalém interiéru.

Více

Inspirace & inovace

Zátěžové kobercové čtverce Burmatex z Velké Británie

Administrativní projekty patří v našem portfoliu k velmi častým zakázkám... a právě v rámci kancelářských prostor nacházejí svá uplatnění kobercové čtverce (případně jiné dílce) Burmatex. Důvodem je jejich vysoká odolnost, snadná výměna dílů i nabízená barevná paleta.

Jacaranda - ručně vyráběné indické koberce

Britská společnost Jacaranda Carpets už od roku 2003 dováží do Evropy i dalších částí světa indické ručně tkané koberce z přírodních materiálů - vlny a lyocellu. Široká nabídka odstínů spolu s kvalitou materiálů i provedení nás přesvědčily zařadit tyto koberce do našeho sortimentu.

Freestile - kobercové čtverce s geniálními designy

Kobercové čtverce Freestile spojují inovativní design s vynikajícími užitnými vlastnostmi, funkčností a odpovědností k životnímu prostředí. Specialitou celé kolekce je možnost poskládat čtverce do různých vzorů jejich odlišným uspořádáním.

Digitálně tištěné koberce s motivem na přání

Chcete-li si z jakéhokoliv důvodu pořídit koberec s vlastním motivem coby originální doplněk interiéru, máte dvě možnosti - individuální design si můžete nechat utkat nebo natisknout. My se tentokrát podíváme na variantu potisku.

Jaký je rozdíl mezi heterogenní a homogenní vinylovou podlahou?

Pokud už jste někdy narazili na pojmy heterogenní a homogenní podlaha, a nevěděli si s nimi rady, máme pro vás vysvětlení. Každá z nich má totiž trochu jiné vlastnosti a využití, a podle toho by se s nimi mělo i zacházet.

Přírodní lněné koberce, které vydrží téměř věčně

Belgická rodinná firma Jos Vanneste má se zpracováním lnu bohaté zkušenosti. Po čtyři generace se zabývá výrobou lněných koberců té nejvyšší kvality. Pod značkou Secrets of Linen je prodává do celého světa a prohlédnout či rovnou koupit si je můžete i u nás v showroomu.

Reference

Jsme rádi součástí velkých věcí. Prohlédněte si naši práci a nechte se inspirovat dokončenými projekty našich klientů.

Prohlédnout reference

Boca reference

Pořád nás baví objevovat nové možnosti

Jak souvisí naše začátky s největším kobercem na světě? Proč dnes naše rodinná firma zastupuje tři desítky předních světových značek všech druhů povrchů? A jaké zkušenosti můžeme nabídnout při realizaci vašich projektů? Seznamte se s naším příběhem.

Víc o nás

Kontaktujte nás