20. srpna 2023

Vlněné koberce Best Wool Carpets - kvalita v mnoha barvách a strukturách

Koberce z přírodních materiálů jsou v našem sortimentu stálicí, která nikdy nevychází z módy. Vlněné koberce patří mezi nimi k těm nejpopulárnějším a to plným právem - jsou odolné, vhodné i pro alergiky, zlepšují akustiku... a je toho mnohem víc.
27. července 2023

Nové typy čisticích rohoží v našem sortimentu

V naší čerstvě rozšířené nabídce rohoží nyní najdete i typy, které jsme dříve neměli - rohože protiúnavové, rohože z nitrilové gumy, speciální propustné rohože do sprch a šaten, modulární systémy čisticích rohoží a další.
28. června 2023

Nová barevná kolekce tkaného vinylu Fitnice

Náš klasický materiál v nové podobě - to je úplně čerstvá kolekce Tessitura z dílen italského výrobce Vertisol, jehož tkaný vinyl značky Fitnice exkluzivně dodáváme na český trh už déle než 10 let.
29. května 2023

Zátěžové kobercové čtverce Burmatex z Velké Británie

Administrativní projekty patří v našem portfoliu k velmi častým zakázkám... a právě v rámci kancelářských prostor nacházejí svá uplatnění kobercové čtverce (případně jiné dílce) Burmatex. Důvodem je jejich vysoká odolnost, snadná výměna dílů i nabízená barevná paleta.
28. dubna 2023

Jacaranda - ručně vyráběné indické koberce

Britská společnost Jacaranda Carpets už od roku 2003 dováží do Evropy i dalších částí světa indické ručně tkané koberce z přírodních materiálů - vlny a lyocellu. Široká nabídka odstínů spolu s kvalitou materiálů i provedení nás přesvědčily zařadit tyto koberce do našeho sortimentu.
30. března 2023

Freestile - kobercové čtverce s geniálními designy

Kobercové čtverce Freestile spojují inovativní design s vynikajícími užitnými vlastnostmi, funkčností a odpovědností k životnímu prostředí. Specialitou celé kolekce je možnost poskládat čtverce do různých vzorů jejich odlišným uspořádáním.
24. února 2023

Digitálně tištěné koberce s motivem na přání

Chcete-li si z jakéhokoliv důvodu pořídit koberec s vlastním motivem coby originální doplněk interiéru, máte dvě možnosti - individuální design si můžete nechat utkat nebo natisknout. My se tentokrát podíváme na variantu potisku.
19. ledna 2023

Jaký je rozdíl mezi heterogenní a homogenní vinylovou podlahou?

Pokud už jste někdy narazili na pojmy heterogenní a homogenní podlaha, a nevěděli si s nimi rady, máme pro vás vysvětlení. Každá z nich má totiž trochu jiné vlastnosti a využití, a podle toho by se s nimi mělo i zacházet.
15. prosince 2022

Přírodní lněné koberce, které vydrží téměř věčně

Belgická rodinná firma Jos Vanneste má se zpracováním lnu bohaté zkušenosti. Po čtyři generace se zabývá výrobou lněných koberců té nejvyšší kvality. Pod značkou Secrets of Linen je prodává do celého světa a prohlédnout či rovnou koupit si je můžete i u nás v showroomu.
25. listopadu 2022

Kobercové čtverce ZigZag s laserem řezanými okraji

Kobercové dílce ZigZag jsou unikátní svým tvarem. Od běžných kobercových čtverců se liší zubatými okraji, díky kterým na sebe vedlejší dílce dokonale navazují. Výsledným efektem je pak vzhled celoplošného koberce s benefity kobercových dílců.
20. října 2022

Zátěžové kobercové čtverce za výhodné ceny

Kobercové čtverce jsou skvělým řešením do míst s vyšší zátěží, jako jsou třeba hotely, restaurace, kanceláře a další komerční prostory. Kolekce koberců The Graphic Tile má všechny potřebné vlastnosti pro takové použití, a k tomu dobrý poměr cena/výkon.
27. září 2022

Kusové koberce z přírodních materiálů

Přírodní materiály snad nikdy nevyjdou z módy – a co se týče podlah, nejčastěji se používají právě na kusové koberce. U nás je možné vybrat si téměř jakýkoliv materiál z našeho sortimentu a my vám z něj vyrobíme kusový koberec dle vašeho přání.
17. srpna 2022

Rohože a čisticí zóny nepodceňujte - pomáhají vytvářet první dojem

O tom, že u každých vchodových dveří by měla být nainstalována čisticí rohož či zóna ideálně v délce několika kroků, už jsme psali mockrát. Kromě praktické funkce, která je očividná, však není radno podceňovat ani estetické hledisko.
15. července 2022

TEXRA - kobercové čtverce s organickým designem

Zátěžové kobercové čtverce jsou v našem sortimentu dlouhodobě oblíbenou podlahovinou do komerčního i veřejnoprávního sektoru - proto když se objeví na trhu nějaké s výraznějším designem a navíc ještě s oceněním Red Dot Awards, je úspěch u zákazníků prakticky zaručen.
21. června 2022

Akustické panely Tacet s designem Moniky Armani

Akustické panely Tacet navržené italskou designérkou Monicou Armani zaujmou na první pohled. S elegantními tvary a většími rozměry tyto panely nejen zlepšují akustickou kvalitu prostoru, ale také danému prostoru poskytují téměř uměleckou přidanou hodnotu.
26. května 2022

Tkaný vinyl Fitnice Wall jako dekorativní a funkční obklady stěn

Vinylové obklady stěn jsou vlastně moderním pojetím klasických tapet - jde o vizuálně neobvyklou textilii v široké škále struktur a barev, která splňuje jak dekorativní funkci, tak nabízí i akustické benefity do prostor, kde je to žádoucí.
19. dubna 2022

Svatební koberce, běhouny a dekorační látky

Svatební koberce, běhouny, dekorace a další textilie, které pomáhají dotvořit dokonalý svatební den - to vše máme v nabídce, v různých materiálech, barvách i rozměrech, zajišťujeme i design na míru na přání zákazníka.
20. března 2022

Kährs Upofloor - všestranné vinylové podlahy

Vinylové podlahy patří dlouhodobě mezi naše nejprodávanější kategorie podlahových krytin - ať už v dílcích nebo rolích, homogenní či heterogenní, jednobarevné či s nejrůznějšími barvami a vzory. Značka Upofloor představuje nejnovější přírůstek do našeho sortimentu.
22. února 2022

Nanotechnologie proti zašpinění koberců

Technologie Nanoloc dokáže na molekulární úrovni ochránit vlákno proti zašpinění, zabraňuje vsakování tekutin a vytváření skvrn. Díky této ochraně se zátěžové koberce z kolekce SmartStrand výrazně snáze udržují i čistí.
25. ledna 2022

Koberce z nejkvalitnější novozélandské vlny

Vlněné koberce se aktuálně vezou na vlně stoupající obliby přírodních materiálů, které se dají využít jak do rezidenčního bydlení, tak i do kanceláří, hotelů a dalších komerčních prostor. Vlna totiž není zdaleka tak choulostivý materiál, jak si mnozí myslí.
6. ledna 2022

Novinky v BOCA showroomu

Před nedávnem jsme se rozhodli trochu obměnit naši ikonickou mozaiku na stěně v showroomu, vyměnit barvy i materiály tak, aby lépe korespondovaly s aktuálními trendy a s novými kolekcemi našich dodavatelů. Ve finále jsme se nakonec pustili i do menšího stěhování v rámci našich prostor… a jaký je výsledek?
13. prosince 2021

Odolná cementová stěrka na podlahy i stěny

Cementové stěrky (podlahové i nástěnné) představují dokonalé řešení pro téměř jakýkoliv prostor - bez problémů odolávají vodě i venkovním vlivům, jsou bezesparé a díky vysokému podílu ruční práci i vždy originální.
13. listopadu 2021

Dřevěná podlaha Mazzonetto - oblíbená klasika v interiéru

Dřevěná podlaha je bezesporu klasika – ať už jde o vzhled nebo o její užitné vlastnosti, které z ní dělají velmi příjemný podlahový materiál oblíbený snad už po celá staletí. V současné době se opět dostává do popředí zájmu.
15. října 2021

Kolekce designových koberců pro každý prostor

Kolekce koberců Object Carpet x Ippolito Fleitz se nese v duchu designových experimentů – celkem 111 barevných variant v různých materiálech lze mezi sebou kombinovat a libovolně tak dotvářet interiéry dle představ architekta.