Víme, že naši zákazníci mají různorodé nároky a potřeby. Pochopili jsme, co architekti, designéři, stavební společnosti, developeři či milovníci designu potřebují, a dokážeme jim pomoci. Od konzultace projektu přes po volbu nejvhodnějšího produktu až po samotnou instalaci.

Zavolejte nám a domluvte si schůzku v našem showroomu tak, aby se vám mohl věnovat přímo náš odborník na daný typ povrchu.

Pomůžeme vám s realizací vašeho projektu

Přijďte k nám s vaším projektem a společně posoudíme, s čím vám můžeme pomoct. Nejsme jen prodejci - ke všemu, co prodáváme, poskytujeme komplexní servis. Zvládneme vše od konzultace projektu přes zaměření, přípravu podkladu, pokládku až po profesionální čištění.   

Dáme vám vybrat ze stovek vzorků evropských značek

Náš sortiment budujeme tak, aby měl charakter, klademe důraz na kvalitu materiálů i technologií. Inspirujeme se posledními trendy na světových veletrzích, zároveň nabízíme i ověřenou klasiku. Dodavatele si pečlivě vybíráme, dlouhodobě spolupracujeme s nejlepšími evropskými výrobci.

Dveře našeho showroomu jsou vám vždy otevřené

Máme standardní otevírací dobu, kdy je v showroomu vždy někdo přítomen, ale doporučujeme zavolat předem a domluvit se na termínu, aby se vám mohl věnovat přímo odborník na materiál, který vás zajímá. Ve výjimečných případech lze domluvit i návštěvu mimo pracovní dobu.

Čistě koncipovaný bílý prostor (podle návrhu designérského dua Vrtiška-Žák) byl zvolen zcela záměrně - aby vás nechal soustředit se na to, co je nejdůležitější, tedy konkrétní produkty. A ty máme v tolika barvách a odstínech, až vám bude zrak přecházet.

Kontaktujte nás