Kombinujte barvy a materiály podle vašich představ

Starosti s technickými detaily nechte na nás

Dejte vědět, kdykoli budete potřebovat pomoc

1.1

Konzultace nápadů a dotažení konceptů

Jsme zvyklí pracovat s volným zadáním. Přijďte nám přiblížit vaši myšlenku, pošlete skicu nebo moodboard, my najdeme materiály odpovídající záměru a společně doladíme váš materiálový koncept.

2.1

Vybraná společnost prověřených dodavatelů

Nemáte čas hledat potřebné informace, ale potřebujete jistotu, že jste si vybrali správně? Zkonzultujeme, jaký materiál se hodí pro zamýšlený účel, probereme s vámi výhody i nevýhody materiálu. S většinou dodavatelů se osobně známe, obratem ověříme parametry a dodáme vám potřebné atesty.

3.1

Odborník na telefonu, kalkulace expresně v mailu

Když se blíží deadline, je každá minuta drahá. Potřebujete nutně důležitou informaci k produktu? Volejte našemu odborníkovi, který vám v naléhavých případech rád vyjde vstříc. Spěcháte na kalkulaci? U běžných zakázek, máme-li všechny podklady, doručíme většinou do 24 hodin. 

1.2

Prostor pro vaše experimenty i rozhodnutí

Neomezujte se při navrhování. Náš pečlivě sestavený sortiment neustále doplňujeme o nové materiály, abychom dokázali flexibilně reagovat na vaše přání a představu vašich klientů. Vyžádejte si katalogy a kombinujte dle libosti. Jsme vám k dispozici.

2.2

Alternativy pro každý rozpočet

Chápeme, že každý projekt má omezení. Snažíme se, abyste ze svých představ museli slevit co nejméně, zejména tam, kde povrchy tvoří základ atmosféry interiéru. Vybíráme z obsáhlého portfolia výrobců a dokážeme nabídnout varianty odpovídající vašemu rozpočtu i požadavkům na kvalitu.

3.2

Showroom plně k vaší dispozici

Vybírejte všemi smysly. Přesvědčte se na denním světle, jaký je skutečný odstín vybraného materiálu, zkuste si osahat různé povrchy, nebo se projít po několika variantách nové podlahy. Domluvte si schůzku v našem showroomu na pražské Floře. Jste vítáni.  

Online katalog

Všechny produkty pěkně pohromadě najdete v našem online katalogu. Vybírejte podle typu, materiálu, barvy nebo způsobu použití. 

E-shop

Kusové koberce, rohožky a čisticí prostředky na podlahy si můžete rovnou nakoupit v našem e-shopu.

2.3

Pomoc se specifikacemi, dohled nad realizací

Rozumíme si s výkazy výměr a specifikacemi materiálů. Známe úskalí velkých projektů. Pomůžeme vám zlepšit akustické parametry návrhu, zvýšit požární ochranu, nebo životnost interiéru. Ohlídáme i kvalitu pokládky a instalace

3.3

Schůzka u klienta, nebo kde si řeknete

Potkáme se s vámi, kde se vám to hodí nejvíc. Na neformální schůzce u vás v ateliéru, při debatě o návrhu u vašeho klienta, nad vzorky a kávou u nás v showroomu, nebo klidně na některé z našich hotových realizací.

Kontaktujte nás