Datum realizace: 2016
Designér: Dagmar Štěpánková / FORMAFATAL

Industriální styl se už nějakou dobu drží vysoko na žebříčku popularity bytových architektů a návrhářů... a není divu - čistota a jednoduchost linií oslovuje čím dál víc architektů i jejich klientů a navíc je tento styl univerzálně kombinovatelný s dalšími.

Byt v novostavbě o rozloze 85 metrů čtverečních navrhl ateliér Formafatal v čele s architektkou Dagmar Štěpánovou. BOCA se na rekonstrukci podílela nejen kompletní realizací podlah, ale i odkrytím betonových stropů a stěn, z nichž bylo potřeba sundat sádrové omítky, a následně je obrousit a natřít speciální impregnací.

Všude na podlahách je aplikovaná naše cementová stěrka v přírodním šedém odstínu, který dovoluje vyniknout ostatním prvkům interiéru. Pouze do dětského pokoje, který již slouží spíše jako pokoj pro hosty, byla vybrána antracitová barva.

Kromě pohledového betonu vévodí bytu také železné konstrukce a samozřejmě designové kousky a nábytek na míru. Celý interiér je v každém detailu doladěný a přizpůsobený svému majiteli.

Těší nás, že výsledkem spolupráce všech zúčastněných je natolik povedená realizace, že se stala absolutním vítězem soutěže Interiér roku.