Klient: WMC Grey
Autor: MgA. Zuzana Bošková
Rok: 2020
Foto: BOCA Group

Hlavním investorem tohoto projektu je kreativní agentura WMC Grey, která sídlí v moderní budově Visionary v pražských Holešovicích. Ne každá firma se může pochlubit běžeckou dráhou na střeše nebo vlastní kolárnou v podzemí, naším úkolem však bylo věnovat se úplně jiným prostorům.

Bylo potřeba vyřešit přes 1000 m2 podlahové plochy ve dvou patrech tak, aby krytina splňovala nároky na provoz v těchto administrativních prostorách. I když je zátěž kladená na podlahy samozřejmě menší než třeba ve veřejných budovách či obchodních centrech, stále je potřeba volit takové řešení, které nedělá kompromisy mezi designem a odolností.

Odolná a krásná vinylová podlaha SimpLay

Jako ideální řešení jsme vybrali vinylovou podlahu Expona SimpLay v dekoru American Oak, který se svým příjemně teplým odstínem dokonale hodí do interiérů zařízených převážně v bílé, černé a šedé barvě. Nebylo těžké sladit dekor podlahy také s dřevěným nábytkem umístěným v relaxačních a stravovacích prostorách.

Vinylové dílce SimpLay splňují nejvyšší třídy odolnosti do všech typů prostor (23, 34 a 43), a tak jsou do kanceláří vždy skvělou volbou.

Vinylová podlaha SimpLay je z kategorie takzvaných samoležících podlah - tyto dílce se nemusí k podkladu lepit, ale díky své vyšší hmotnosti a speciální rubové úpravě je lze pokládat pouze na fixaci. Výhodou je rychlejší pokládka, nepoškozený celistvý podklad nebo případná snazší výměna dílců.