Sortiment čisticích rohoží a zón je sice na trhu dostupný v širokém barevném spektru – od jednobarevných (přírodní odstíny i výrazné barvy) po vícebarevné (tón v tónu, melír), přesto naši zákazníci rádi využívají možnost vlastního designu.

Potisk a vyřezávání rohoží

Díky moderním technologiím je možné na rohož natisknout prakticky jakýkoliv motiv se všemi jeho detaily. Toto je často využíváno k firemním účelům pro podporu image či jako reklama. Vzhledem ke složitosti výroby není většinou možné poptat pouze jeden kus, je tedy potřeba počítat s určitým minimálním odběrem.

Na přání zákazníka je možné také vyřezat do rohože logo společnosti či jiný symbol, který se pak vloží zpět v jiné barvě, aby v ploše vyniknul. 

Kleentex - rohože s potiskem na míru

Nedávno jsme do námi nabízeného sortimentu zahrnuli i čisticí rohože Kleentex. Máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti a kromě standardních modelů nyní dodáváme i několik různých typů rohoží vhodných k potisku. Jsou vhodné do interiéru či exteriéru, v závislosti na zvoleném povrchu vynikají kvalitním tiskem i v drobných detailech a můžete si je objednat buďto v pevně daných rozměrech, nebo i ve speciálních tvarech a rozměrech na míru.

Tento typ čisticích rohoží a zón samozřejmě skvěle funguje jako reklamní poutač, typické využití nachází ve firemních prostorách, obchodních centrech a dalších místech, kde chce zákazník prezentovat svou značku.

Rohože s individuálním potiskem