Společnost Object Carpet, specializující se na výrobu zátěžových koberců, se na trhu pohybuje již přes 40 let. Za tu dobu se stala jedním z lídrů evropského kobercářského průmyslu. Zázemí společnosti i výroba sídlí v Německu. Označení "Made in Germany" znamená v případě společnosti Object Carpet víc než pouhé geografické určení, jde o závazek kvality a trvanlivosti.

Koberce OC v online katalogu

Důraz na design a kvalitu

Motivací a hnacím motorem této společnost jsou kobercové trendy a jejich design. V Object Carpet trendy pouze nenásledují, sami je vytvářejí. Jejich motem je “Vize, která se stane skutečností”. A v tomto duchu, s citem pro design, krásu, kombinaci barev a za pomoci nejmodernějších technologií, ve spolupráci se špičkovými designéry a grafiky, vytvářejí plno jedinečných a originálních struktur, povrchů, vzorů a barev koberců, které jinde nenajdete. Design koberců Object Carpet byl mnohokrát zvolen vítězem prestižních ocenění za design, mezi nimi Red Dot Award, Architects Partner Award, Interior Innovation Award, Architect Darling Award a mnohé další.

V Object Carpet jsou nekompromisní ohledně kvality koberců. Ta je podložená vysoce kvalitními materiály, zkušenými zaměstnanci, nejmodernějším vybavením a dlouholetými zkušenostmi v oboru výroby koberců. K výrobě používají například značkové polyamidové vlákno Antron společně s dalšími materiály vysoké kvality. Díky nim jsou koberce Object Carpet vysoce odolné, stálobarevné, snadno udržovatelné a čistitelné.

Široká nabídka koberců

V nabídce společnosti Object Carpet najdete zátěžové koberce tkané, všívané či vpichované. Širokou škálu povrchů, od smyčkových koberců přes řezaný vlas, zajímavé reliéfní povrchy, shaggy až po ploše tkané koberce. Rovněž barevná paleta koberců je velmi pestrá, najdete zde vše od neutrálních tónů šedé až po zářivé barvy. Koberce jednobarevné, melírované i vzorované. Přehlídka designů koberců Object Carpet se zdá být skutečně nevyčerpatelná. Své využití najdou jak v rezidenčních, tak i v komerčních prostorách. Koberce Object Carpet jsou dostupné v rolích, jako kusové koberce nebo v podobě kobercových čtverců.


Ekologie atd.

V Object Carpet vědí, že design a funkční vlastnosti koberců nejsou vším, proto věnují pozornost rovněž ekologické stopě s ohledem na zpracování materiálů a výrobu koberců. Používáním vysoce kvalitních materiálů mají koberce Object Carpet dlouhou životnost, k tomu přičteme dodržování vysokých ekologických standardů při jejich výrobě, je zřejmé, že společnost Object Carpet dbá na odpovědnost k životnímu prostředí, šetrnost k přírodním zdrojům a recyklaci materiálů.

Pro naši společnost je ctí spolupracovat s tak významnou společností a jsme hrdí na to, že jsme výhradním dovozcem Object Carpet pro Českou republiku.