Klient: Scott.Weber Workspace
Rok: 2016
Foto: BOCA Group

Společnost Scott & Weber nabízí k pronájmu plně vybavené kanceláře v atraktivních pražských lokalitách. Jedním z jejich projektů jsou designové kanceláře v OC Atrium Flora na Praze 3. Najdete zde 35 plně vybavených malých i velkých kanceláří, 3 zasedací místnosti, relax zónu, herní místnost, kuchyňku a k tomu všemu 800 metrů velkou terasu s výhledem na Prahu.

Atraktivní kobercové dílce Fletco v relax zóně

V prostorách luxusně vybavených kanceláří najdete koberce a vinylové podlahy BOCA instalované na zdvojených podlahách. Atraktivní relax zónu s křesílky v blízkosti vstupu pokrývají kobercové dílce Fletco v neobvyklých geometrických tvarech. Ačkoliv jsou dílce barevně neutrální, v odstínech šedé a černé, vytvářejí v prostoru zajímavý 3D efekt. Podlaha z tohoto materiálu je přitom vysoce odolná.

Kobercové dílce Fletco v online katalogu 

Kobercové čtverce Burmatex do kanceláří a chodeb

Chodby mezi jednotlivými kancelářemi jsou vybaveny kobercovými čtverci Burmatex Balance se smyčkovým povrchem v neutrální šedé barvě. Komunikační zóny bývají nejfrekventovanějšími prostory, proto je výběr kvalitní podlahové krytiny velmi důležitý. Čtverce Burmatex nejen že mají nejvyšší možný stupeň zátěže pro komerční užívání, navíc jsou velmi snadno vyměnitelné při lokálním poškození. Jednolitou šedou plochu podlahy lze navíc ozvláštnit vložením několika barevných čtverců z nabídky stejného dodavatele.

Ve všech 35 kancelářích se nachází stejné kobercové čtverce Burmatex Infinity s velmi praktickou tmavě modrou barvou s jemným melírováním. Díky němu nebudou na podlaze vidět případné drobné nečistoty. Smyčkový povrch koberce je vysoce odolný a již jednou zmiňovaná výhoda snadné vyměnitelnosti čtverců se znovu projeví i v kancelářích.

Kobercové čtverce Burmatex v online catalogu

Odolné vinylové dílce SimpLay do kuchyňky

V kuchyňkách je položena vinylová podlaha SimpLay Stone Concrete ve formě vinylových dílců se speciální rubovou úpravou. Snadno se udržuje a hodně vydrží díky silné nášlapné vrstvě, což se od podlahy ve firemní kuchyňce žádá. Vizuálně je velmi příjemná, ve světlém dekoru a struktuře imitující beton.

Celoplošné koberce Object Carpet v zasedací místnosti i herní zóně

Ve velké zasedací místnosti v blízkosti vstupních prostor je položen odolný smyčkový koberec Silver Loop od německého výrobce Object Carpet s kovovým efektem. Jeho výjimečnost spočívá především ve vlasové struktuře. Malá zasedačka a herní místnost jsou vybaveny komfortním zátěžovým kobercem Silky Seal od Object Carpet s delším řezaným vlasem. Koberec v zelené barvě vizuálně oživuje korporátní prostředí a ladí se zelenými doplňky sjednocujícími celé prostředí.