Klient: S&G Consulting
Autor: Ateliér SPACE-K
Rok: 2020
Foto: BOCA Group

Společnost S&G Consulting coby investor aktuálního projektu pomáhá svým klientům zvyšovat efektivitu a výkon díky chytřejší organizaci práce, monitorování a automatizaci infrastruktury. BOCA jako dodavatel povrchů pro prostory v sídle S&G Consulting na Janáčkově nábřeží sice žádnou takovou pomoc nepotřebovala, o to více energie zbylo na kreativní pojetí interiérů a netradiční způsoby pokládky.

Soulad různorodých materiálů

Hladké cementové stěrky, přírodní dubové podlahy, měkké koberce i ploše tkaný vinyl - to vše se dokázalo uplatnit na jedné ploše tak, aby výsledný interiér působil harmonicky a “nepřeplácaně”. 

20m2
stěrek
92m2
dubových podlah
30m2
koberce
10m2
tkaného vinylu
  • V koupelně byly použity stěrky Microverlay na podlahu i stěny, vše v čistě bílé barvě, aby vynikly jednoduché doplňky v kontrastním černém provedení.
  • Podlaha z dubových prken se instalovala na dřevěný rošt s dřevotřískovou deskou - důvodem byl odvod vlhkosti ve sklepních prostorách, proto jsme klasickou pokládku vyloučili.
  • Koberec ITC Gloss také nebyl položen klasicky na hotovou podlahu, ale je vložen do připraveného rámu v podlaze tak, aby byl ve stejné rovině s dubovou podlahou.
  • Tkaný vinyl Fitnice Chroma na zdi posloužil jako dekorační prvek - je nainstalovaný v dřevěné truhlářské konstrukci a nasvícený téměř jako opravdové umělecké dílo.