O společnosti Artigo

Artigo je přední italský výrobce kaučukových podlah a záruka prvotřídní kvality, dlouhé životnosti a vysoké užitné hodnoty. Tato značka spadá pod křídla italského koncernu Mondo (založeného roku 1948) a historicky těží i z dědictví společnosti Pirelli Group coby jednoho z průkopníků zpracování kaučuku v Evropě.

Hlavní síla produktů Artigo tkví v jejich vysoké odolnosti, univerzálnosti a zajímavém neokoukaném vzhledu. Podlahy z kaučuku jsou vhodné nejen pro průmyslovou sféru, ale i do komerčních prostor a domácností. Různé struktury povrchu (hladký, reliéfní, tepaný, s nopy…), široká paleta barev (jednobarevné, mramorované, vzorované, zrnité…) a především jejich praktické vlastnosti dělají z kaučukových podlah skvělou volbu do téměř jakéhokoliv prostředí. Svým uživatelům poskytují i výborné akusticko-izolační vlastnosti, vysokou požární odolnost a v neposlední řadě i zdravotní a ekologickou nezávadnost.

Produktové řady podlah Artigo:

- PLANSYSTEM: Jde o hladké kaučukové podlahy se speciální ochrannou povrchovou úpravu PRO, která výrazně zvyšuje jejich odolnost a snižuje náklady na údržbu.

- STUDSYSTEM: Kaučukové podlahy s reliéfním povrchem vhodné do bytových prostor i do objektů se silným provozem.

- SPECIÁLNÍ: Produktová řada zahrnujících specifické typy kaučukových podlah – vodivé, akustické nebo s protiskluzovou úpravou.

Materiály a sortiment

V nabídce značky Artigo jsou kompletní kaučukové schodnice a široký sortiment doplňkového materiálu – schodišťové profily, systémové lišty, fabiony, krycí lišty nášlapné hrany schodů a další, vše barevně sladěné s nabídkou podlah. Pokud vás nabídka značky Artigo zaujala, rádi vás přivítáme v našem showroomu, kde můžete vidět vzorky všech nabízených produktů na vlastní oči.