O společnosti Burmatex

Společnost Burmatex je jedním z lídrů britského kobercového průmyslu. Specializuje se na výrobu zátěžových kobercových čtverců určených zejména pro komerční sektor. Burmatex koberce nejen vyrábí, ale sami stojí i za návrhy jejich designů. Soustavně pracují na vývoji inovativních produktů a designů, aby uspokojili náročné potřeby trhu.

V bohatém portfoliu společnosti Burmatex najdete všívané či vpichované zátěžové kobercové čtverce, v široké nabídce povrchů, od řezaného vlasu, přes smyčkový povrch až po atraktivní reliéfní povrchy. Navíc Burmatex nabízí velmi pestrou barevnou paletu svých kobercových čtverců, od klasických šedých, modrých, hnědých či béžových až po atraktivní odstíny zelené, žluté či růžové barvy.

Koberce Burmatex v online katalogu

Kreativní možnosti

Barevnou paletu kobercových čtverců Burmatex naplno oceníte při kombinování dílců různých barev a designů, které nabízí velkou variabilitu. Můžete si tak vybrat, jestli chcete dát vyniknout modularitě kobercových dílců nebo raději zvolíte minimalistický způsob pokládky s téměř neviditelnými švy mezi dílci. Vložením různě barevných dílců lze interiér neotřele oživit. Rovněž je možné dílce zajímavě uspořádat, neboli pootočit. Pomocí různých uspořádání a různých barev je možné v prostoru definovat určité plochy, opticky rozdělit velký prostor, vyznačit hlavní komunikační trasy nebo využít dlaždicového efektu dílců k ozvláštnění prostoru a vytvoření dynamického efektu.

Výhody kobercových čtverců

Velkým benefitem kobercových čtverců je snadná výměna jakéhokoli dílce při lokálním znečištění či poničení. Zejména v silně namáhaných prostorách je tato vlastnost velkým plusem. Není tak třeba náročně měnit celý koberec, ale pouze poškozené dílce. Výměna je tak časově i finančně daleko méně náročná.

Kobercové čtverce mají řadu dalších výhod. Jejich instalace je snadná a rychlá, s minimálními prořezy při pokládce. Díky kvalitní rubové úpravě je lze pokládat bez celoplošného lepení. Kobercové čtverce Burmatex jsou opatřeny vysoce kvalitní rubovou úpravou. Ta je pevná, což dílci zaručuje rozměrovou stálost a zabraňuje vystupování jeho rohů a okrajů. Zároveň je i pružná pro snadnou instalaci dílců, které výborně přilnou k podkladu a v neposlední řadě se i snadno odstraňují. Při transportu a pokládce se s kobercovými čtverci snadno manipuluje a jsou velmi dobře skladné při transportu autem i výtahem.