O společnosti Estillon

Estillon se již více než 50 let specializuje na výrobu a vývoj podložek pod podlahové krytiny. V jejich sortimentu najdete podložky pod koberce, pod parketové, laminátové a plovoucí podlahy, podložky pod tkané PVC či vinylové podlahy, protiskluzové podložky pod kusové koberce a mnohé další. V sortimentu Estillon najdete podložky vhodné jako do rezidenčních či komerčních objektů.

Výhoda podložek

Podložky pod podlahové krytiny, například pod koberce, přinášejí krytinám dodatečné benefity. Zvyšují pochozí komfort podlahové krytiny, její pružnost a odolnost proti tlaku. Výrazně prodlužují životnost podlahové krytiny. Poskytují dodatečné tepelně izolační vlastnosti, dále fungují jako zvukový izolant. Vyrovnávají případné drobné nerovnosti v podkladu, jsou proto vhodné i k pokládce na dřevo či dlažbu. Jsou vhodné k instalaci na podlahové vytápění i k zátěži kolečkovými židlemi.

Kusové koberce se opatřují podložkami pod kusové koberce. Ty mají speciální protiskluzovou latexovou úpravu zajišťující, že koberec zůstane na svém místě. U kusových koberců opatřených touto podložkou nehrozí podklouznutí krytiny. Zároveň dodávají koberci pevnost, větší tvarovou a rozměrovou stabilitu, zvyšují pochozí komfort, prodlužují životnost koberce a vyrovnávají drobné nerovnosti podkladu.