O společnosti Infloor-Girloon

Německá společnost Infloor-Girloon, specialista na výrobu vysoce kvalitních tkaných a všívaných koberců, vznikla spojením značek Infloor a Girloon, a na trhu se tak pohybuje již více než 50 let. Kreativita ve spojení s dlouholetými zkušenostmi, doplněná nejmodernějšími technologiemi pro výrobu koberců, dělá z této společnosti jednoho z předních výrobců koberců v regionu. S německou precizností vyrábějí tkané a všívané koberce vynikající kvality, určené jak do rezidenčních, tak i do komerčních prostor.

Sortiment společnosti

Zátěžové koberce do komerčních prostor jsou odolné, vhodné do prostředí se střední až vysokou zátěží. Společnost Infloor-Girloon opatřuje některé své zátěžové koberce rubovou úpravou liftBAC. Její jednoduchá, praktická a funkční struktura poskytuje koberci výbornou rozměrovou stabilitu a snadnou instalaci tím, že jej umožňuje pokládat bez celoplošného lepení. Mezi jejich zátěžovými koberci najdete jak všívané, tak i tkané koberce. Vyznačují se kvalitním zpracováním, elegantním vzhledem a vysokou hustotou vlasu. V nabídce společnosti najdete role i dílce.

Rovněž bytové koberce nabízí společnost Infloor-Girloon tkané či všívané. Splňují vysoké estetické i funkční nároky kladené na bytové koberce. Mají výborné tepelně i akusticky izolační vlastnosti, jsou protiskluzové, dobře odolávají běžnému znečištění a jsou velmi elegantní na pohled a příjemné na dotek. 

Kolekce zátěžových i bytových koberců pracuje také s kobercovými dílci ve tvaru obdélníku o rozměru 100 x 25 cm. Dílce jsou vyráběny v širokém spektru povrchů, barev a struktur. Navzájem se dají libovolně kombinovat. Při pokládce těchto kobercových dílců oceníte paletu mnoha barev a struktur. Vložením různě barevných dílců lze interiér oživit. Pomocí barev a struktur je možné v prostoru definovat určité plochy, opticky rozdělit velký prostor, vyznačit hlavní komunikační trasy nebo využít jejich potenciál k ozvláštnění prostoru a vytvoření dynamického efektu. Pokládají se bez nutnosti celoplošného lepení. Jejich výhodou je snadná výměna jakéhokoli dílce při lokálním znečištění či poničení.

Koberce Infloor-Girloon v online katalogu

Individuální design

Vedle ucelené kolekce zátěžových a bytových koberců nabízí společnost Infloor-Girloon zároveň individuální řešení výroby koberců podle vašeho návrhu. Již od 100 m2 je možné vyrobit libovolný vzor, který bude na koberec přenesen počítačově řízeným tiskem. Ten dovoluje na koberec natisknout jakýkoli tvar s velmi vysokou přesností a ostrostí tisku s hustotou 1 000 000 bodů na 1 m2.

Ocenění

Téměř všechny koberce společnosti Infloor-Girloon nesou ocenění “Blue Angel” neboli Modrý Anděl, dokládající, že jsou při jejich výrobě splňovány vysoké ekologické standardy.