12. srpna 2020

Jaké jsou nejlepší podlahy do škol a školek?

Podlahy do školních a vzdělávacích zařízení jsou samostatnou skupinou podlahových krytin s velmi specifickými nároky. Mezi ty nejdůležitější patří pochopitelně odolnost, bezpečnost a snadná údržba, existují ale i další, které je třeba vzít v úvahu.
18. července 2020

Svatební sezóna v plném proudu

Aktuální koronavirová situace konečně dovolila pořádání svateb v takové podobě, jak jsme zvyklí, a tak přicházíme s nabídkou textilií, které jsou určené speciálně k tomuto slavnostnímu účelu.
24. června 2020

Vinylová podlaha se vzorem na přání

Tradiční designy vinylových podlah, jakými jsou dřevo, kámen či kov, mají nyní konkurenci. Díky pokroku v oblasti digitálního tisku se otevřely zcela nové možnosti, co můžete mít na své vysněné podlaze.
13. května 2020

Koberec pro záchranu moří

Ekologie a ochrana přírody je v současné době velkým tématem - lidé si čím dál tím víc uvědomují, že bez zodpovědného přístupu k přírodním zdrojům nemůžeme dále fungovat, a to se odráží i ve filozofii nových koberců a podlahových krytin.
12. května 2020

Fletco rugs - kusové koberce na přání

Kolekce kusových koberců Fletco rugs nabízí možnost vybrat si z pěti různých kvalit v desítkách tvarů a barev - a pokud si nevyberete, je tu i možnost individuálních rozměrů.
11. dubna 2020

Beton v moderním interiéru - hýří barvami a nenudí

Ačkoliv představa surového betonu v interiérech bytů a rodinných domů byla ještě před pár lety přijímána jako čirá extravagance, v současné době se tento typ povrchů hřeje na výsluní zájmu bytových designérů i jejich zákazníků.
12. března 2020

Kouzlo přitažlivosti belgických koberců JoV

Kouzlo, o kterém se píše v nadpisu, pocítíte hned, jakmile si poprvé sáhnete na materiál jakéhokoliv koberce JoV... a zaručujeme vám, že budete navždy ztraceni.